Kozyatağı Whirlpool Servisi

Kozyatağı Whirlpool Servisi olarak beyaz eşyaların bakım ve onarım işleri ile ilgileniyoruz. Bizler hiçbir şekilde Whirlpool marka eşyaların satışını, montajını ya da nakliyesini yapmıyoruz. Yaptığımız iş net olarak bakım ve onarım işidir. 18 yıllık tecrübemiz ile sizlere bu hizmeti veriyor ve sorun neyse kısa sürede sorununuza çözüm getiriyoruz. Bizler tecrübeli elemanlar ile çalışıyoruz çünkü tamir işi gerçekten uzmanlık gerektiren bir iştir. Deneye deneye tamir ustası olunmaz, bizler de bu işe yıllarını vermiş teknik servis elemanları ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Kozyatağı Whirlpool Servisi

İstanbul’un Kozyatağı ilçesinde yer alan Kozyatağı Whirlpool Servisi firmamız televizyon ve klima haricindeki tüm beyaz eşyaların bakımını ve onarınımını cüzi fiyatlarda yapmaya özen gösteriyor. Belirtmiş olduğumuz iki eşya dışında buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ocak, fırın, aygaz ve ankastre gibi eşyalar bizim hizmet kategorimize giriyor. Bu eşyalardan herhangi birinde ufacık bir arıza fark etseniz bile bizi arayın biz size yardımcı olalım.

Kozyatağı Whirlpool Servis
Kozyatağı Whirlpool Servis

Whirlpool Servis Kozyatağı

Güvenli Hizmet Bizimle Mümkün Whirlpool Servis Kozyatağı olarak müşterilerimize önce güven veriyoruz. Çünkü güven her açıdan önemli ve özellikle sizlerin bize güvenmesi bizim için çok önemli. Bu nedenle evinize tamir ya da bakım hizmeti vermek için geldiğimizde kapıdan içeri girmeden önce size yetkili servis elemanı olduğumuza dair bir kart gösteriyoruz ve böylece Whirlpool markasına ait çalışan olduğumuzu anlayabilirsiniz. İnternet sitemiz sayesinde müşteri yorumlarımıza bakarak ne kadar güvenilir bir firma olduğumuzu anlayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için geldiğimizde de ne kadar doğru olduğumuzu da kendiniz görebilirsiniz.

Whirlpool Kozyatağı

Gece Hizmet Gündüz Hizmet Kozyatağı Whirlpool olarak 7/24 servis hizmeti veriyoruz. Elemanlarımız nöbetleşe geceleri sizlere hizmet vermek için firmamızda bulunuyor ve siz bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman size gelerek bozulan eşyanızın tamirini gerçekleştiriyoruz. Fırınınız aniden bozulabilir, buzdolabının kapağı kapanmayabilir, çamaşır makinanız su kaçırıyor olabilir ve daha birçok arıza sebebiyle çağrı merkezimizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Whirlpool Kozyatağı
Whirlpool Kozyatağı

Acil bir durum varsa ve gerçekten bize ihtiyacınız varsa yetkili servis elemanlarımız gece yarısı da geliyor olsanız sizlere destek olmaya geliyorlar. Whirlpool Servisi Çağrı merkezimizi sadece teknik servis talep etmek için değil, hakkımızda ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz. Burada bulunan müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgiyi vererek her konuda sizi aydınlatacaktır.

Kozyatağı Whirlpool Buzdolabı Servis

Beyaz Eşyalarınıza Bakım Yapıyor musunuz? Bizler Kozyatağı Whirlpool Servisi olarak beyaz eşyalarınıza düzenli olarak bakım yapıyoruz. Bir beyaz eşyanın bozulmasını ancak bakım yaparak önleyebilirsiniz. Bu tür beyaz eşyaların teknik bakımını sizin yapmanız mümkün değildir bu nedenle bizi arayın bize gereken bakımı yaparak olası arızaların önüne geçelim. Bir beyaz eşyanın rutin bakımı 6 ayda bir yapılmalıdır.

Kozyatağı Whirlpool

Sizler de eşyalarınızı daha uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız firmamızı arayarak bizden bakım hizmeti alabilirsiniz. Eğer Whirlpool markasından aldığınız eşyanın garanti süresi devam ediyorsa ücretsiz olarak bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Garanti süreniz devam etmiyorsa makul fiyatlarda bu hizmetleri veriyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak firmamızın bakım ve onarım fiyatları hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Kozyatağı Whirlpool Servisi Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için bir tuş kadar size yakınız.

Bir cevap yazın