Whirlpool Bulasik Makinesi Servisi

Kaliteli destek ekibimizle sizlere bizi tercih eden değerli tüketicilere , Whirlpool Bulasik Makinesi Servisi Olarak sizlerin ve kurumsal firmaların kullandığı ve tüm Whirlpool markalı elektronik cihazların alanında uzman teknik kadrosu ile bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize yüksek kalite, 0 güven ve İstanbulda, ve her türlü uzman personel ve tam donanımlı araç filosu ile kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Temel İlkeleri Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, haftanın her günü 7/24 saat boyunca hizmet vermektedir. Whirlpool markalı cihazlarda karşılaştığınız arızaları gidermek için şikayetlerinizi çağrı merkezlerimizde bize bildirerek iletebilirsiniz.

Whirlpool Bulasik Makinesi Servisi

Whirlpool markalı bu özel Ev aletleri, bulaşıklarınızı temizledikten sonra çoğu insanın karşılaştığı en yaygın sorunlardan birisidir ya kirli yıkar yada su boşaltmazlar  … Ancak. Whirlpool Bulasik Makinesi Servisi  şirketine tamir ettiğinde veya servis yaptığınızda sürpriz ek ücretlerle karşılaşmazsınız . Verdiğimiz hizmetlerde sadece emek ve malzeme için ödeme alırız.  Servisimiz TSE tarafından sertifikalandırılmıştır ve yedek parçalarımız orijinal olup, bir yıl boyunca ücretsiz iş garantisi vermekteyiz.
Hizmetimizde olan tüm çalışanlarımız kendi alanlarında uzman olup sürekli eğitimlere tabi tutulurlar.  Uzman personelimiz, arızalı cihazlarınızı kalıcı olarak tamir ettikten sonra arızayla ilgili ayrıntılı bilgileri paylaşacaktır. Müşterilerimiz, yıllarca sizlere garantiyi vermekteyiz yüzlerce kalite ve güvenilir müşteriler bizleri ve hizmetlerimizi seçti. Sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.