Paşabahçe Whirlpool Servisi

Paşabahçe Whirlpool Servisi Ülkemizde en çok kullanılan ürünler arasında yer alan Whirlpool markası. Gerektiği zaman teknik servis destek verebilmek için kusursuz bir şekilde çalışmalar sergiliyoruz. Bu pazar da oldukça büyük bir Paya sahibiz gerek müşterilerimizin bize güvenmesi gerek iş bilgimiz gerekse teknik personellerimizin. Bu işle alakalı ahlaklarını niye olması neticesinde sizlere sunduğumuz destekler ve prensipli iş bilgilerimizle sizin ürünlerinizi sorunsuzca tamir ediyoruz. Hangi gün olursa olsun Bizleri arayabilir bu konuda bizlerden acil teknik destek alabilir ve ihtiyacınız olduğu anda sorunsuz ve uluslararası markamız dahil olmak üzere sizlere tamir hizmeti verebiliriz.

Paşabahçe Whirlpool Servis
Paşabahçe Whirlpool Servis

Paşabahçe Whirlpool Servis

Verdiğimiz hizmetler arasında buzdolabı tamiri. Paşabahçe Whirlpool Servisi Bulaşık makinesinin genel sorunlarının giderilmesi onarımı bakımı yedek parça ihtiyacı. Buzdolabı motoru yenileme fan motoru kompresör buzdolabınızın buzluğundaki kaçakların giderilmesi. Paşabahçe Beykoz Bölgesindeki bütün hizmetleri acilen çözmek o sorunları hızlıca gidermek bizim işimiz. Beyaz eşyalarınızdaki problemler acilen çözülmesi gereken sorunlar, Sesli çalışmalar kazan filtre fan motoru aklınıza gelebilecek her türlü problemin yerinde giderilmesi. Ve bu problemler bir daha yaşanmaması için genel kontroller özverili bir şekilde bizi tarafından yapılır.

Paşabahçe Whirlpool

Hizmetlerimizin genel şartları servis ücreti ile sınırlı Eğer bir ürünümüz yada hizmetimizden destek almak isterseniz bizleri aramanız yeterli. Sonrasında değişecek parça Eğer varsa aksesuar veya ürünümüzde ki artık değişmesi gereken bir yedek parça varsa bunlar orijinal bir şekilde yerinde değiştiriliyor. Bizim diğer firmalardan farkımız olası bir arızayı çok hızlı bir şekilde tespit ediyor olmamız. Whirlpool Servisi Herhangi bir sıkıntı veya gelecekte başınıza dert olacak problemler varsa önceden analiz etmek onları tespit etmek bizim işimiz.

Paşabahçe Whirlpool Buzdolabı Servisi

İstediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz oluşan arızalara çok hızlı müdahale edebilmek ve o sorunları bir daha sizin yaşamamanız için genel kontrollerle ortadan kaldıracağız problemler bizi mutlu ediyor. Nedeni belli olmayan arızalar sizlerin başına dert olabilir bu dertlerden sizi kurtarabilmek ve bir daha bu dertlere maruz kalmanız için o sorunları ortadan kaldırmak bizleri mutlu ediyor. Bir beyaz eşya tamircisi tamir ettiğimiz ürünlere Garanti veriyoruz aynı zamanda bu ürünleri kullandığımız yedek parçalarında arkasındayız Çünkü orijinal parça kullanıyoruz. Paşabahçe Whirlpool Servisi İle ilgili ihtiyaçlarınız için bizleri hemen arayın iletişim numaralarımız aşağıda sizlere belirtiyor olacağım.

Paşabahçe Whirlpool Servisi İletişim

0216 540 00 23

0532 789 75 07

Bir cevap yazın