Bostancı Whirlpool Servisi

Bostancı Whirlpool servisi firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun çağrı merkezimiz günün 24 saati sizlere daima açık. Sadece çağrı merkezimiz ile değil tecrübeli elemanlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile de ihtiyaç duyduğunuz her an sizinleyiz. Adresiniz nerede olursa olun, en uçsuz bucaksız köyde de oturuyor olsanız bizi aradığınız takdirde sizlere elimizden gelen desteği vereceğiz.

Bostancı Whirlpool Servisi

Yılda ortalama 500.000 adet ürünün montaj ve nakliyatını gerçekleştiriyoruz. Bostancı Whirlpool Servisi Türkiye’nin farklı illerine götürdüğümüz eşyalar ile pek çok müşteriyi arkamızda memnun bırakıyoruz. Çünkü tüm yetkili servis elemanlarımız ve teknisyenlerimiz tecrübeli, eğitimli ve sertifikalı. Her biri üniversite mezunu ve gerekli bilgilere sahiptir. Biz kendimize güveniyoruz, sizin de bize güvenmenizi temenni ediyoruz.

Whirlpool Servis Bostancı
Whirlpool Servis Bostancı

Whirlpool Servis Bostancı

Profesyonel Bostancı Whirlpool Teknik Servis ve Bostancı Whirlpool olarak müşteri memnuniyeti seviyemizi en üst seviyelere taşıdık. Göstermiş olduğumuz çabalar sonucu bu oranı %100’e taşımaya uğraşıyoruz. Bunu başarmak için de sizlere elimizden gelen desteği veriyoruz. Bu nedenle müşterilerimizden gelecek olan geri bildirim bizim için çok önemli. Hemen her türden beyaz eşyanın tamir ve bakımını yapan firmamız aynı zamanda montaj hizmeti de vermektedir.

Bostancı Whirlpool

Bizler her geçen gün daha da büyümeyi amaçlıyoruz. Whirlpool Servisi Şu anda Türkiye’nin farklı illerinde şubelerimiz var ve biz daha fazla şube açmayı hedefliyoruz. Bu sayede sizlere daha yakın olacağız ve her ihtiyacınızda yanınızda olduğumuz gibi yine destek olmaya devam edeceğiz.

Bostancı Whirlpool Buzdolabı Servis

Bostancı Whirlpool servisi olarak montaj, bilgilendirme, kurulum, nakliye ve yedek parça değişimi yaparken sizin belirlediğiniz gün ve saatte evinize gelerek hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Belirttiğiniz vakitte evinize gelerek ihtiyacınız olan hizmeti sizlere veriyoruz. Elemanlarımız evinize geldiğinde servis kimliğini göstererek sizlere güven sağlıyor.

Whirlpool Bostancı

Her biri güler yüzlü ve işini ehliyle yapıyor. Gönül rahatlığı ile beyaz eşyanızı bizlere emanet edebilirsiniz. Yedek parça değişimi çok sık karşılaştığımız bir problem ve bizler de sizleri güvence altına almak için yedek parça değişimine 1 yıl garanti veriyoruz. Bu sayede firmamızdan kaynaklı bir problem gördüğünüz zaman ücretsiz bir şekilde tamirini yapıyoruz.

Whirlpool Tamir Bostancı

Bize Her Yerden Ulaşabilirsiniz Bostancı Whirlpool olarak bizlere her yerden ulaşabilmeniz için web sitemizi, mail adresimizi ve telefon numaramızı aktif olarak kullanıyoruz. İhtiyaç anında çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Görüş ve bildirilerinizi de mail adresimizden veya web site adresimizden yapabilirsiniz. Bizler de görüşlerinize göre kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz. Bostancı Whirlpool Servisi firmamız ile şimdi çalışarak ekonomik sistemli şirketimiz sizlerle olacaktır.

Bir cevap yazın