Suadiye Whirlpool Servisi

Whirlpool ürünlerini üretirken öncelikle arıza oranını en düşük seviyelerde hesaplayarak garanti süresi belirlemektedir. Ümraniye Whirlpool Servisi Çoğu beyaz eşya ve buzdolabı tarzı ürünlerin genellikle periyodik bakımlarında etkisinin hissedildiği Whirlpool Servis Ümraniye bölgesinde teknik desteği firmamız tarafından en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Garanti süresi içinde ortaya çıkan arızalar ve parça değişimleri kullanıcı hatası oluşmadığı sürece ücretsiz karşılanmaktadır. Fakat kullanım kılavuzunda belirtilen kullanım şartları yerine getirilmemesinden doğan arızalar servis ücretleri tarifesinde ücretlendirilmektedir.

Whirlpool Servis Ümraniye
Whirlpool Servis Ümraniye

Whirlpool Servis Ümraniye

Kullanıcılara Teknik Servis Eğitimi Ümraniye bölgesinde kesintisiz ve en seri şekilde sunmuş olduğumuz Whirlpool teknik servis hizmetimizde özellikle mobil ekiplerimiz etkin rol oynamaktadır. Arıza bildirimleri ile harekete geçen ekiplerimiz en süratli şekilde arıza oluşan ev ve iş yerlerine ulaşmaktadır. Hızlı bir şekilde yerinde ilk muayenesi yapılan Whirlpool marka beyaz eşya ve buzdolaplarının arıza seviyesi değerlendirilmektedir. Müşteriler ile birlikte yapılan kontroller sonucunda yerinde onarımla arıza giderilecekse vakit kaybetmeden müdahale edilerek çözüm üretilir. Eğer arıza oranı yüksek atölye ortamında onarım gerekiyorsa ekiplerimiz tarafından seri bir söküm işlemine tabi tutulur.

Mobil araçlara yüklene ürünler atölyede acil bir şekilde onarımı yapılarak eğer ev ve işyeri sahipleri müsait oldukları takdirde. 7/24 çalışma esası uygulanarak gece yarısı da olsa onarılan beyaz eşyalar yerine montajı yapılarak çalışmasına devam etmesi sağlanır. Ümraniye Whirlpool Servisi  Atölye ortamında değişimi yapılan orijinal yedek parçalar faturaları ile birlikte müşterilere iade edilerek şüpheli durum ortaya çıkmaması sağlanır.

Ümraniye Whirlpool Servisi

Emniyetli Whirlpool Teknik Servisi  Firma olarak öncelikli hedeflerimizden biriside iş ve işçi güvenliği ve bu konuda aldığımız emniyet tedbirleri olmaktadır. Özellikle Ümraniye Whirlpool Servisi bünyesinde çalışan yönetim kadrosundan mobil teknik ekiplerin şoför kadrosuna kadar önce emniyet sonra hareket prensipleri benimsenmiş durumdadır. Whirlpool Servisi Bu anlayışımız sayesinde ev ve iş yerlerinde beyaz eşya ve buzdolabı kullanıcıları da sorumluluktan kurtulmaktadır.

 

Bir cevap yazın