Küçükyalı Whirlpool Servisi

Küçükyalı mahallesi ile Whirlpool ürünlerini onarmak tamir etmek için Küçükyalı Whirlpool Servisi isterseniz bizlerden tamir için kaliteli önemli hizmetler alabilirsiniz. Türkiye’de ilk olarak Vestel markasının ithal ettiği Whirlpool markasının şu anda. Türkiye’de yetkili servisleri maalesef hizmet sunuyor Vestel markası şu anda bu marka ile ilgili yedek parça ve teknik servis hizmeti sağlamıyor. Markanın Ariston Hotpoint markasına satıldığı ve bu marka tarafından pazarlandığı ithal edildiği ve teknik servis hizmetleri yapacağı söylenmekte. Bu bağlamda bu boşlukta Öncelikle teknik servis hizmeti almak isteyen birçok kullanıcılar mağdur oldu. Biz bu mağduriyeti giderebilecek bir adım attık ve bilinçli olduğumuz ve bilgili olduğumuz sektörde yani beyaz eşya tamir hizmetlerinde Whirlpool markasına profesyonel tamir ve teknik servis hizmetleri sunduk.

Küçükyalı Whirlpool Servisi

Öncelikli işimiz Küçükyalı Whirlpool Servisi isteğinizi sağlıyor, en gelişmiş ve en saygın tamir ihtiyacınız için varız. İhtiyaçlarınızı doğru analiz edebilen trajik yönlerimiz ve düzgün ahlakımızla ev aletlerin izi yerinde tamir edebilen bilinçli ve profesyonel ustalarımızın siz değerli tüketicilerimizin o değerli ürünlerini yeniden topluma kazandırma ev aletleri olarak yeniden kullanma fırsatı sunuyoruz.

Sizlere en güçlü ve en iyi destek ekibimiz gönderdikten sonra kontrollerini sağlayacak. 2. ekipleri ertesi gün göndererek buzdolabınızın doğru tamir edilip edilmediğini kontrol ediyoruz. Küçükyalı Whirlpool Sunmuş olduğumuz hizmetler tam tamına 1 sene garantili ve Tekrar arıza yaptığında bir kuruş yeniden ücret talep etmeyeceğimizi bilmenizi ve bu durumda sizleri kırmadan. İncitmeden üzmeden yeniden tamir edebileceğimizi tarif edebilecek kapasitede ise iş ahlakımız ve dürüst esnaf olmamız neticesinde. Fahiş fiyatlarla müşterileri üzmüyor. isteklerini yerine getiriyor. Düşüncelerini ve nasıl bir tamir istediklerini tam anlamıyla anladıktan sonra şikayetlerini doğru dinleyerek analizlerle sorunları yerinde gideriyoruz.

Küçükyalı Whirlpool Servisi

Sizin de bir buzdolabı onarımı ile ilgili ihtiyacınız varsa ilkeli ve dürüst firmamızla iletişime geçin Küçükyalı Whirlpool Servisi Türkiye’de bir çok tercih edilen markalar içerisinde yer alan. Vestel markasının ilk olarak ithal ettiği Bu ürünlerin kusursuz olarak tamiratını öğrenerek yaklaşık 20 senedir. İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir’de sizlere sunuyoruz. Ataşehir’den küçükyalıya Küçükyalı’dan Kartal’a her bölgeye. İstanbul’un Anadolu yakasına hizmetler sunmak ve bu hizmetler neticesinde müşterilerimizin memnun etmeye bayılıyoruz.

Bir cevap yazın