Bulgurlu Whirlpool Servisi

Bir buzdolabı arıza yaptıysa Bulgurlu Whirlpool Servisi sizlerin Buzdolabınız tamamen soğuyunca buzdolabının duvara çok yakın olmadığından emin olun. Duvar ve buzdolabının arasına sıcak hava atılması ve buzdolabı sensörlerinin düzgün çalışması için ortalama 8-10 cm. mesafe. Whirlpool Servis Bulgurlu Aksi takdirde, düzeninizi buzdolabında kontrol edin. Buzdolabına koyduğunuz malzemeler buzdolabının arkasına dokunmamasıdır.

Whirlpool Servis Bulgurlu
Whirlpool Servis Bulgurlu

Bulgurlu Whirlpool Servisi

Yiyecekleri, buzdolabının arkasından hava geri akışı nedeniyle tamamen arka tarafa yaslanacak şekilde konumlandırmayın. Buzdolabını buzdolabınızın raflarına koyacağınız kapaklarda ve diğer şeylerde olabildiğince soğumasını önleyeceğinden.  Bu tür öğeleri kullanmaktan kaçının. Bulgurlu Whirlpool Servisi Buzdolabınızın raflarını, buzdolabının kapısının düşmesi veya kapatılması gibi sorunlardan kurtulmak için sıkışık ve abartılacak şekilde doldurmayın.

Whirlpool Servis Bulgurlu

Sorun yaşamaya devam ederseniz, servisin kaydını bırakın ve sizi arayacağız. Makinenizin düzgün şekilde temizlenmediğine dair şikayetleriniz varsa, servisi aramadan önce filtreyi ve çeşmeleri kontrol edin ve temiz olduklarından emin olun. Whirlpool Servis Bulgurlu Cam tabaklarınızı donuklaştırma veya kaşıma hakkında herhangi bir şikayetleriniz varsa, bu yemekleri 50 derecelik bir programda yıkamanız gerekir. Ayrıca, cihazınızın tuz bölmesinde tuz olduğundan emin olun.

Bulgurlu Whirlpool Servisi
Bulgurlu Whirlpool Servisi

 

Makinenizi çalıştırmadan önce pervaneleri kontrol edin ve hiçbir şeyin içeri girmediğinden emin olun. Makineniz su almıyorsa Whirlpool Servisi su hortumunun kaldırılmadığında ve yürütülmediğinden ve musluğun uzun açık olduğundan emin olun.

Çamaşır makineniz su almıyorsa, önce su bağlantılarını kontrol edin. Su bağlantıları normal ise, su musluğunun açık olduğundan emin olun. Whirlpool Servis Bulgurlu Makineniz hiç çalışmıyorsa, prizde elektrik olduğundan emin olun. Ayrıca, servisi aramadan önce, makinenizin alt kısmındaki filtreyi açın. Filtrelemenin engellenmediğinden emin olun.

Bir cevap yazın