Zeytinburnu Whirlpool Servis

Zeytinburnu Whirlpool Servisi Beyaz eşyalarınızı tamir edebilmek için kullandığımız yedek parçaların orijinal olmasına özen gösteriyoruz. Özellikle aksesuar yedek parçanın firmanın üretim bandında kullandığı orijinal ürün olması ürünlerinizin eskisi gibi daha sağlıklı çalışmasını sağlayan ve daha uzun süre kullanabileceğiniz sağlamlıkta olduğunu bilmenizi isterim. Buzdolabı tamiri çamaşır makinesi onarımı bulaşık makinesi genel sorunlarını gidermek ürünleri. Yerinde tamir edebilmek bu hususlar bizim için çok önemli. Asla atölyeye ürünlerinizi almıyor yerinde evinizde sizin gözünüzün önünde tamir ediyoruz.

Zeytinburnu Whirlpool Servisi
Zeytinburnu Whirlpool Servisi

Zeytinburnu Whirlpool Servisi Onarımı

Genel olarak beyaz eşya ürünleri ne marka ve model ayrımı yapmadan tamir desteği sunuyoruz. Ustalarımız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası bölgelerinin geneline tüm lokasyonlara. ilçe ve mahallelerin tamamına hizmet sunuyor. Araçlarımız donanımlı ve tüm yedek parçaları bulunduran modellerin hepsini tam uyumlu yedek parçaları taşımaktadır. Hizmet almak için yaklaşık 1 gün önceden bizi arayıp servis kaydı bırakmanız gerekiyor. Whirlpool Servisi Mümkünse ürününüzde ki hata kodu ya da almış olduğunuz uyarı sinyali veya şikayetiniz olan Sizce sorun teşkil eden noktaları aradığınız zaman bizlere bildirmenizi rica ederiz. Zeytinburnu Whirlpool Servisi Size gelecek personellerimiz bir ön hazırlık çalışması yaparak yedek parça ya da elektronik kart gibi değişmesi gereken orijinal parçaların depolardan çıkışını yaparak araçlara yüklememiz gerekmekte, Bu ürünlerde ağırlıkla elektronik kart arızası ile karşılaşıyoruz. O açıdan ürünün mümkünse seri numarasını da bizlere belirtmenizi rica ederiz.

Zeytinburnu Whirlpool Servis

Avrupa Yakası’nda Zeytinburnu ve civarında bir buzdolabı tamircisi ürünlerinizi genel olarak sorunlarını giderebilecek bir usta ya da teknik servis arıyorsanız şirketimizden. Tam 1 yıl garantili. Orjinal yedek parça ile müdahale edebilen teknik servis desteği alın. Bu hizmetlerimizde kullandığımız aksesuarların tamamı depolarımızda bulunmayabilir bunun için eğer ürününüze aksesuar lazımsa. 20 işgünü beklemeniz gerekmektedir Eğer Mekanik 1 yedek parça bu elektronik kart ya da motor olabilir fan motoru olabilir bu gibi orijinal parçaların depomuzda bulunduğunu hazır olduğunu söylememiz de fayda var ama raf tutma kolu yumurtalık gibi buzdolabınızın. Ara ara deformasyonları uyuyacak yedek parçalarını sipariş etmemiz gerekiyor, Bunun için bizlere yaklaşık 20 gün önceden haber vermeli ve Ürünleriniz geldiği zaman sizlere kargo ile Ulaştırma mızı talep edebilirsiniz. Zeytinburnu Whirlpool Servisi İÇİN İŞLETMEMİZ SİZLERDEN TELEFON BEKLİYOR : 0212 266 68 90

Bir cevap yazın